HAKKIMIZDA


Başta televizyon – sinema sektörü olmak üzere birçok sektörde, internet ve sosyal medya alanlarında danışmanlık hizmetleri. Hizmet verilen firmaların dijital ortamda marka bilinirliğini ve popülerliğini arttırmak esas ilkelerin başında yer almaktadır.
Web tasarım, marka analizi, rekabet analizi, Google Seo, dijital pazarlama, sosyal medya danışmanlığı, marka/ürün yönetimi, hosting çalışmalarıyla, markaların internet ve sosyal medya da hedef kitleye uygun popülerliğini arttırmayı hedeflemektedir.
Dijital planlamanın bu denli önemli ve geri dönüşü ölçülebilir olmasıyla her markayı dijital pazarlama alanına çekmeye başlamıştır. Bugün marka yönetiminde dijital platformları göz ardı eden firmaların popüleritelerini yavaş yavaş kaybettikleri yapılan araştırmalarla kanıtlanmıştır. Dijital platformların kullanım yüzdeleri rekabet ve reklam alanlarını tetiklemeye devam etmektedir.

Web tasarım Google Seo Hizmetleri

Hizmetlerimiz

Web tasarım, dijital ortamda hedefinize ulaşmak için çıkmanız gereken basamakların başında gelmektedir. Dijital imza da diyebileceğimiz web sitesi, kendinizi veya markanızı hedef kitlenize ifade etmek için kullanabileceğiniz en basit yoludur.

Daha Fazlası

Google Seo çalışması dijital ortamda en değerli çalışmaların başında gelmektedir. Bugün iyi seo puanına sahip site sahipleri rakiplerine karşı bariz bir üstünlük sağlamaktadırlar. Burada önemli olan kendini iyi ifade etmek olmakla beraber arama motorlarına da kendini iyi ifade edebilmektir.

Daha Fazlası

Dijital Pazarlama başarılı bir web sitesi ve iyi bir google seo çalışmasını destekleyen ve aynı zamanda hedef kitleye daha hızlı erişimi sağlayan bir çalışmadır. En hızlı sonuç veren dijital pazarlama çalışması kapsamlı ve dikkatli yapılması gereken bir çalışmadır.

Daha Fazlası

Sosyal Medya Danışmanlığı seo, dijital pazarlama, pr & reklam gibi alanların neredeyse hepsini kapsamaktadır. Kullanım yoğunluğu milyonlarla ölçülen sosyal medya platformu hedef kitlesine hızlıca ulaşmak isteyen tüm firmaların odak noktası haline gelmiş bulunmaktadır.

Daha Fazlası

Marka Yönetimi ile fimrnızı veya ürününüzü hak ettiği noktaya taşıyabilirsiniz. İyi bir marka yönetimi stratejisi belirlemiş olan firmalar bugün dijital ortamda popüler olma ve bilinirlik anlamında markalarına büyük değer katmaya devam etmektedir.

Daha Fazlası

Hosting hizmetimiz daha çok kendi geliştirdiğimiz projeler ve web sitelerini barındırdığımız bir hizmetimizdir. Web server, mail server, file server gibi hizmetlerimizle kendi projelerimizi kendi server larımızda barındırmaktayız.

Daha Fazlası